Данило Арсић на Националном такмичењу Пословни изазов

0
379

Национално такмичење Пословни изазов је дводневни догађај у коме представници академског и бизнис сектора постављају пред тимове ученика „изазов“ – задатак који представља неки од њихових реалних пословних проблема. Тимови ученика, уз помоћ пословних ментора, осмишљавају решење овог проблема и презентују га пред жиријем.

Такмичење се ове године одржава 6. и 7. фебруара у Београду.

Такмичари Националног такмичења Пословни изазов су ученици чији су тимови освојили једно од прва три места на седам регионалних такмичења. Прилику да својом вештином и умећем на најбољи начин представи нашу школу на Националном такмичењу, као другопласирани на регионалном такмичењу, има ученик треће године ИТ смера Гимназије из Прокупља Данило Арсић.

Победници овогодишњег Националног такмичења, које је окупило 100 ученика у 20 тимова, представљаће Србију на такмичењу Пословни изазов Западног Балкана које ће се одржати у периоду од 20-22. априла у Поречу у Хрватској.