Обавештење о Конкурсу “Магија је у рукама наставника” – избор најбољих примера наставе на даљину

“Поштована/-и,
Обавештавамо вас да су НАЛЕД и Организација за развој каријере и омладинског предузетништва Connecting“ у сарадњи са Министарством просвете, науке и технолошког развоја, Заводом за унапређивање образовања и васпитања и Републичким секретаријатом за јавне политике, а уз подршку Америчке агенције за међународни развој (УСАИД), расписали Конкурс за избор најбољих примера наставе на даљинупод називом “Магија је у рукама наставника”.
Потребно је да упознате наставнике из Ваше школе са приложеним правилима учешћа на конкурсу и тестом најаве конкурса. Надамо се да ће наставници бити мотивисани да учествују на конкурсу, јер је период наставе на даљину показао да постоје и да се примењују бројна иновативна и креативна решења за осигурање квалитета наставе.
Срдачно,
Министарство просвете, науке и технолошког развоја”
Пропратна документа:

извор: мејл Школске управе Ниш, од 23.04.2020. (13:04h), под називом “HITNO_Konkurs za najbolji primer nastave na daljinu