Обавештење: Почетак онлајн припремне наставe за ИТ смер

Обавештавају се  ученици осмог разреда, који су се пријавили за полагање пријемног испита за упис у одељење за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатика, да од понедељка 13.04.2020.године могу да прате онлајн припремну наставу из математике.
На званичном сајту Гимназије у Прокупљу www.gimnazija-prokuplje.edu.rs, налази се одељак-банер, под називом „ИТ смер припремна настава 2020.“, где ће наставници сваког понедељка постављати задатке, а поступна решења за задатке до среде  у току исте недеље.
Ученици ће ту наћи и мејл где ће слати решене задатке  до четвртка и преко којег могу од четвртка до суботе постављати питања  наставницима математике везана за задатке из те недеље.
Све додатне информације ученици могу добити и путем електронске адресе gimnazijapk@beotel.net  или путем телефона 062/218-983 и 065/9331551.
Желимо вам успешан рад,