Ученице Гимназије освојиле медаље на Међународном плесном фестивалу

У Врњачкој Бањи се протеклог викенда одржаo Међународни плесни фестивал под називом “Serbian International Dance Festival” на којем је учествовало више од 2.000 играча из многих држава југоисточне Европе међу којима су биле и ученице наше школе Неда Стојковић (III-1), Марта Марковић (III-5) и Симона Милосављевић (II-4). Оне су са својим плесним студијом “Illusion” као група освојиле прво место у Б категорији “Disco Dance Adults”, док је Марта имала прилику да се такмичи и у Б категорији “Disco Dance Solo Adults” где је такође освојила прво место.

“Несвакидашње искуство је такмичити се са више од 2.000 играча из многих држава југоисточне Европе и освојити прво место. Имале смо прилику да са другим играчима разменимо наша искуства и стекнемо нове пријатеље. Нестрпљиво чекамо наредно такмичење.” – истакла је Марта.